37 listings
Vils Entreprenørforretning A/S
Adresse:
Nørrealle 21, Vils, 7980, Denmark

Deltager: Erik Yde Larsen

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31
Jonathan Ulandsgruppe 2020

Leif Pedersens Eftf. ApS
Adresse:
Smedevej 8, Karup, 7470, Denmark

Deltager: Kent Schøler Jacobsen

Deltager på: Intro september 2019
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 34

Stenger & Ibsen Construction A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860

Deltager: Jens Bak Ibsen

Deltager på: Case Forløb 2019
Case Forløb 2021
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 16
Silicon Valley 2018

Jysk Elteknik A/S
Adresse:
Winthersmøllevej 3, Thisted, 7700

Deltager: Allan Møller

Deltager på: Intro februar 2019
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 33

Dansk Stenanlæg ApS
Adresse:
Grønvej 37, Sabro, 8471, Denmark

Deltager: Anders Svendsen

Deltager på: Intro marts 2022
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

FJ Byg, Nors ApS
Adresse:
Stationsvej 7, Thisted, 7700

Deltager: Anders Berg Frederiksen

Deltager på: Intro november 2018
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 33

Thomas Nørgård ApS
Adresse:
Morsøvej 12, Viborg, 8800

Deltager: Thomas Nørgård

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Jens Jensen Murer- og Entreprenør A/S
Adresse:
Niels Ebbesens Vej 11, Holstebro, 7500

Deltager: Jan Bodilsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31
Rusland 2021
Jonathan Erhvervsinvest

John Drejer A/S
Adresse:
Alsikevej 10, Randers, 8920

Deltager: Jeppe Drejer

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31

P. Rømer Glas A/S
Adresse:
Lundholmvej 43, Holstebro, 7500

Deltager: Jens Otto Damborg

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

AB Electric A/S
Adresse:
Birkedam 10 L, Kolding, 6000, Denmark

Deltager: Rune Wagnersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31

El-Firmaet Olesen & Jensen A/S
Adresse:
Ørnevej 1, Esbjerg, 6705

Deltager: Claus Boel

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Mariendal El-Teknik A/S
Adresse:
Gasværksvej 44, Aalborg, 9000

Deltager: Keld Stenbro Ramlov

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Ole Ibsen A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860

Deltager: Jens S. Jepsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Balling El A/S
Adresse:
Nørregade 8, Spøttrup, 7860

Deltager: Valdemar Knudsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Morsø Stålbyg ApS
Adresse:
Industrivej 32, Nykøbing Mors, 7900

Deltager: Claus N. Kristensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Jørgen Friis Poulsen A/S
Adresse:
Mads Eg Damgaards Vej 50, Herning, 7400

Deltager: Jesper Friis Poulsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Deltager: Bent Jensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

CSK Stålindustri A/S
Adresse:
Søndre Thorstedvej 1, Thisted, 7700

Deltager: Peter Heuer Andersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Dinesen Floors A/S
Adresse:
Klovtoftvej 2, Rødding, 6630

Deltager: Thomas Dinesen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Thy Mesterbyg Aps
Adresse:
Ballerumvej 157, Thisted, 7700

Deltager: Jan Smed

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Thisted-Fjerritslev Cementvarefabrik A/S
Adresse:
Stevnsvej 17, Thisted, 7700

Deltager: Bo Petersen

Deltager på: Case Forløb 2021
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 25

Thyholm Murer A/S
Adresse:
Flovlevvej 6, Thyholm, 7790

Deltager: Dan Gravgaard

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 26

CJ Group
Adresse:
Kometvej 26B, Rødekro, 6230, Denmark

Deltager: Lars Jørgensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 26

FP Alu-Glas A/S
Adresse:
Livøvej 19, Viborg, 8800

Deltager: Claus Pedersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 18

Gustav H. Christensen A/S
Adresse:
Enggårdvej 33, Herning, 7400

Deltager: Lars F. Kristensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Pajo Bolte A/S
Adresse:
Lupinvej 1, Hobro, 9500, Denmark

Deltager: Lars Johansen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Plus El A/S Vest
Adresse:
Mads Bjerres Vej 3, Holstebro, 7500, Denmark

Deltager: Søren Kudsk Pedersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32
Rusland 2021

Hetek A/S
Adresse:
Niels Finsensvej 9, Vejle, 7100

Deltager: Torben Hedegaard

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31

Vils Entreprenørforretning A/S
Adresse:
Nørrealle 21, Vils, 7980, Denmark

Deltager: Søren Glintborg

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Tømrerfirmaet Jørgen Sørensen A/S
Adresse:
Tagtækkervej 27, Viborg, 8800

Deltager: Brian Maagaard Schjøtler

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Øgaard El A/S
Adresse:
Th. Eriksensvej 7, Farsø, 9640, Denmark

Deltager: Mads Øgaard

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 28

Morsø Tømrer- og Snedkerforretning A/S
Adresse:
Rolstrupbakken 6, Nykøbing Mors, 7900

Deltager: Max Bransholm Mikkelsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Hørning Installation ApS
Adresse:
Agerskovvej 15, Hørning, 8362, Denmark

Deltager: Jacob Fjord Nielsen

Deltager på: Dublin 2019
Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 29

Hvidberg A/S
Adresse:
Industrivej 18, Struer, 7600

Deltager: Flemming Hvidberg

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

FC Beton A/S
Adresse:
Nibevej 151, Aalborg, 9200

Deltager: Jens Mølgaard

Deltager på: Case Forløb 2017
Dublin 2019
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 26
Rusland 2021

Claus Dalsgaard A/S
Adresse:
Energivej 40, Ballerup, 2750, Denmark

Deltager: Claus Dalsgaard

Deltager på: Case Forløb 2017
Case Forløb 2019
Case Forløb 2021
Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 20
Rusland 2021