Forløb
moreless
TECHNOR ApS
Adresse:
Sjællandsvej 22, Hobro, 9500, Denmark

Deltager: Mathias Hyldgaard Sørensen

Deltager på: Intro november 2021

Trappefabrikken A/S
Adresse:
Viaduktvej 44, Ølgod, 6870, Denmark

Deltager: Henrik Haahr

Deltager på: Intro marts 2022

JDH-BYG ApS
Adresse:
Oktobervej 47, Aarhus V, 8210, Denmark

Deltager: Morten Bohlbro Skov Christiansen

Deltager på: Intro marts 2022

PER MICHALSKI A/S
Adresse:
Smedevej 2, Ikast, 7430, Denmark

Deltager: Thomas Michalski

Deltager på: Intro marts 2022

Vils Entreprenørforretning A/S
Adresse:
Mariendalsvej 8, Viborg, 8800, Denmark

Deltager: Dan Ø. Kristensen

Deltager på: Jonathan Hold 34

JOHANNES ANDERSEN TRANSPORT, VILDBJERG ApS
Adresse:
Transportcenter Alle 35, Herning, 7400, Denmark

Deltager: Johannes Opstrup Andersen

Deltager på: Intro november 2021

Sønderupgaard A/S
Adresse:
Dalgårdvej 11, Spøttrup, 7860, Denmark

Deltager: Esper Goul Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 34

Hotpaper ApS
Adresse:
Agerhatten 9, Odense SØ, 5220, Denmark

Deltager: Claus Daniel Sølyst Mikkelsen

Deltager på: Intro marts 2022

BF Anlæg ApS
Adresse:
Katmosevej 29, Viborg, 8800, Denmark

Deltager: René Jespersen

Deltager på: Intro marts 2022

EBK HUSE A/S
Adresse:
Skovsøvej 15, Slagelse, 4200, Denmark

Deltager: Jesper Keinicke

Deltager på: Intro november 2021

M. Schack Engel A/S
Adresse:
Højervej 16, Højer, 6280, Denmark

Deltager: Henrik Engel

Deltager på: Intro marts 2022

Bilportalen ApS
Adresse:
Hvidkildevej 8, Herning, 7400, Denmark

Deltager: Martin Hoffmann Vallentin

Deltager på: Intro marts 2022

Murerfirma Niels Bugge ApS
Adresse:
Kertemindevej 66, Randers SV, 8940, Denmark

Deltager: Jakob Bugge

Deltager på: Intro november 2021

Mariendal El-Teknik A/S
Adresse:
Gasværksvej 44, Aalborg, 9000, Denmark

Deltager: Johan Ungermann Poulsen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

ASGER G. JØRGENSEN A/S
Adresse:
Stationsvej 3, Stenlille, 4295, Denmark

Deltager: Tim Henrik Christoffersen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Sørensen-Kobbelgaard ApS
Adresse:
Gammelgårdsvej 13, Juelsminde, 7130, Denmark

Deltager: Lars Braüner Kobbelgaard

Deltager på:

Justsen Energiteknik A/S
Adresse:
Grimhøjvej 11, Brabrand, 8220, Denmark

Deltager: Tom Bak

Deltager på: Jonathan Hold 25

FP Alu-Glas A/S
Adresse:
livøvej 19, Viborg, 8800, Denmark

Deltager: Michael Pedersen

Deltager på: Jonathan Hold 25

JWL A/S
Adresse:
Teknikervej 4, Hedensted, 8722, Denmark

Deltager: Hanne Møldrup

Deltager på: Jonathan Hold 17

Delfi Technologies A/S
Adresse:
Galoche Alle 1, Køge, 4600, Denmark

Deltager: Palle Svendsen

Deltager på: Jonathan Hold 17

Øgaard El A/S
Adresse:
Th. Eriksensvej 7, Farsø, 9640, Denmark

Deltager: Rikke Øgaard

Deltager på: Jonathan Hold 26

Dancop A/S
Adresse:
Banegraven 6, Slangerup, 3550, Denmark

Deltager: Peter Grynnerup

Deltager på: Jonathan Hold 31

ALPHA Beton A/S
Adresse:
Orionvej 10, Horsens, 8700, Denmark

Deltager: Oluf Holm Mogensen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Torben Clausen A/S
Adresse:
Oksbølvej 14, Haderslev, 6100, Denmark

Deltager: Mikael Madsen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Pajo-Bolte A/S
Adresse:
Lupinvej 1, Hobro, 9500, Denmark

Deltager: Bo Hjort Christensen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

MEDITEC PLASTSTØBNING A/S
Adresse:
Fabriksvej 17 C, Helsingør, 3000, Denmark

Deltager: Tobias Bjerregaard

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Ib G. Jensen A/S
Adresse:
Venusvej 10, Lemvig, 7620, Denmark

Deltager: Märt Kukke

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Holtec Automatic A/S
Adresse:
Sallingsundvej 2, Esbjerg, 6715, Denmark

Deltager: Søren Heinze Aarup

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Delfi Technologies A/S
Adresse:
Galoche Alle 1, Køge, 4600, Denmark

Deltager: Caroline Hagen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

DANSK STENANLÆG APS
Adresse:
Grønvej 37, Sabro, 8471, Denmark

Deltager: Søren Hansen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Euro Therm A/S
Adresse:
Grimhøjvej 11, Brabrand, 8220, Denmark

Deltager: Anders Jacobsen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Euro Therm A/S
Adresse:
Grimhøjvej 11, Brabrand, 8220, Denmark

Deltager: Allan Pedersen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

ab Aluminium A/S
Adresse:
Pantervej 7, Thisted, 7700, Denmark

Deltager: Hans Buck

Deltager på: Jonathan Hold 18

Perform A/S
Adresse:
Ndr. Stationsvej 4, Daugård, 8721, Denmark

Deltager: Jesper Quist

Deltager på: Dublin 2019
Intro maj 2021
Jonathan Hold 32
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S
Rusland 2021

E. LAMPE PØLSEGÅRDEN ApS
Adresse:
Lysbjergvej 11, Vojens, 6500, Denmark

Deltager: Steen Lampe

Deltager på: Jonathan Hold 32

Jaeger Holding Deutschland GmbH
Adresse:
Osakaallee 4, Hamburg, 20457, Germany

Deltager: Villy Jæger

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Historisk Hold 2018
Jonathan Hold 08

Neets A/S
Adresse:
Langballe 4, Horsens, 8700, Denmark

Deltager: Aske Korsgaard Hejlesen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

Jens Jensen Murer- og Entreprenør A/S
Adresse:
Niels Ebbesens Vej 11, Holstebro, 7500, Denmark

Deltager: Jonas Vejgaard

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

AB Electric A/S
Adresse:
Birkedam 10 L, Kolding, 6000, Denmark

Deltager: Lars S. Ludvig

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 19

Vils Entreprenørforretning A/S
Adresse:
Nørrealle 21, Vils, 7980, Denmark

Deltager: Erik Yde Larsen

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31
Jonathan Ulandsgruppe 2020

Meditec Plaststøbning A/S
Adresse:
Fabriksvej 17 C, Helsingør, 3000, Denmark

Deltager: Kennet Filsø Madsen

Deltager på: Case Forløb 2019
Jonathan Erhvervs Invest II
Jonathan Hold 23

Ven-To ApS
Adresse:
Ribovej 7, Ringkøbing, 6950, Denmark

Deltager: Henrik Brink

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Hold 29
Rusland 2021

3W Industri Service ApS
Adresse:
Garbæksvej 2, Munkebo, 5330, Denmark

Deltager: Simon Øland

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Hold 32
Rusland 2021

Justsen Energiteknik A/S
Adresse:
Grimhøjvej 11, Brabrand, 8220, Denmark

Deltager: Claus Justsen

Deltager på: Case Forløb 2021
Jonathan Hold 17
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S

Torben Clausen A/S
Adresse:
Oksbølvej 14, Haderslev, 6100, Denmark

Deltager: Helge Godtfeldt

Deltager på: Case Forløb 2021
Jonathan Hold 25

DAI A/S
Adresse:
Pantervej 20, Thisted, 7700, Denmark

Deltager: Lars Buck

Deltager på: Case Forløb 2017
Case Forløb 2019
Case Forløb 2021
Case Vietnam
Dublin 2019
Jonathan Hold 20
Rusland 2021
Silicon Valley 2018

Hj Teknik-Maskinservice ApS
Adresse:
Højmarksvej 5, Løsning, 8723, Denmark

Deltager: Ronni Lauritz Andresen

Deltager på: Intro september 2019

TECHNICON ApS
Adresse:
Sjællandsvej 19, Hobro, 9500, Denmark

Deltager: Jakob Goul Rømsgaard

Deltager på: Intro november 2018

Holtec Automatic A/S
Adresse:
Sallingsundvej 2, Esbjerg, 6715, Denmark

Deltager: Sven Aage Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 33
ViV LiN 15

Dansk Erhvervsisolering ApS
Adresse:
Agerhatten 9, Odense SØ, 5220, Denmark

Deltager: Claus Daniel Sølyst Mikkelsen

Deltager på: Intro maj 2021

Entreprenørfirmaet Sejer Pedersen A/S
Adresse:
Røddinglundvej 8, Vildbjerg, 7480, Denmark

Deltager: Michael Stjernholm

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

Ole Ibsen A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860, Denmark

Deltager: Søren Lunderskov Christiansen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

Meditec Plaststøbning A/S
Adresse:
Fabriksvej 17C, Helsingør, 3000, Denmark

Deltager: Steen Fovsing

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

HETEK A/S
Adresse:
Niels Finsensvej 9, Vejle, 7100, Denmark

Deltager: Rasmus Meyer

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

Delfi Technologies A/S
Adresse:
Galoche Alle 1, Køge, 4600, Denmark

Deltager: Nikolaj Storgaard Svendsen

Deltager på: Intro februar 2020
Jonathan Hold 34

Ole Ibsen A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860, Denmark

Deltager: Hans Bak Ibsen

Deltager på: Intro februar 2020
Jonathan Hold 34

Egil Rasmussen Århus A/S
Adresse:
Rudolfgårdsvej 10 A, Viby J, 8260, Denmark

Deltager: Thomas Kring Nikolajsen

Deltager på: Intro november 2021

BDO Danmark
Adresse:
Roms Hule 4, Vejle, 7100

Deltager: René Møller Jensen

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe 2020

COBO Consult ApS – Dansk Industri India
Adresse:
Hamburger Straße, Hamburg

Deltager: Kunal Singla

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe 2020

DS Glas A/S
Adresse:
Langkær 6, Haderslev, 6100

Deltager:

Deltager på:

Inhouse Fotografi A/S
Adresse:
Søndergårdsalle 9, Horsens, 8700

Deltager: Søren Wasilewski Beyer

Deltager på: Intro maj 2021

HOLTEC AUTOMATIC – SYD A/S
Adresse:
Ellegårdvej 36, Sønderborg, 6400

Deltager: Per Terp Bernberg Schmidt

Deltager på: Intro maj 2021

Junge Byg A/S
Adresse:
Industrikrogen 1, Grindsted, 7200, Denmark

Deltager: Michael Ekmann

Deltager på:

Deltager: Viggo Hansen

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe 2020

Deltager:

Deltager på:

ENTREPRENØR RENÉ MATHIASSEN A/S
Adresse:
Stokagervej 17, Risskov, 8240

Deltager: René Mathiassen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Kruse Vask ApS
Adresse:
Pejtervej 2, Hadsund, 9560

Deltager:

Deltager på:

Frifeldt ApS
Adresse:
Jens Chr Nielsensvej, Vildbjerg, 7480

Deltager: Flemming Skov Nielsen

Deltager på: Jonathan Erhvervs Invest II
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S
Jonathan Hold 15
Intro november 2021

Metalpres Haarby A/S
Adresse:
Stærmosevej 18, Haarby, 5683

Deltager:

Deltager på:

Iospect ApS
Adresse:
Brendstrupvej 61, Aarhus, 8200

Deltager: Jan Høilund Christensen

Deltager på: Intro maj 2021

Entreprenør Kim Hedegaard A/S
Adresse:
Torvevej 5, Redsted, 7970, Denmark

Deltager: Kim Hedegaard

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Multimontage A/S
Adresse:
Dornen 8, Stoholm, 7850, Denmark

Deltager: Dennis Dyrvig

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Give Elementfabrik A/S
Adresse:
Hjortsvangen 19, Give, 7323, Denmark

Deltager: Finn Hessellund Eskildsen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Pro Elteknik A/S
Adresse:
Hammershusvej 14, Herning, 7400

Deltager:

Deltager på:

Kynde & Toft
Adresse:
Sydhalevej 4, Thyborøn, 7680

Deltager:

Deltager på:

Skjern maskinforretning A/S
Adresse:
Industrivej 13, Skjern, 6900

Deltager:

Deltager på:

Toftlund Maskinfabrik A/S
Adresse:
Gøttrupvej 15-19, Toftlund, 6520, Denmark

Deltager: Henrik Gjelstrup Clausen

Deltager på: Intro maj 2021

Kjelkvist A/S
Adresse:
Ndr Landevej 39, Tønder, 6270

Deltager:

Deltager på:

Scandinavian Avionics A/S
Adresse:
Stratusvej 9, Billund, 7190

Deltager:

Deltager på:

Ventherm A/S
Adresse:
Kastanievej 5, Broby, 5672

Deltager:

Deltager på:

LittleBigHelp
Adresse:
Ahornsgade, København, 2200

Deltager: Rebekka Madsen

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe 2020

Børnehjemmet Lipela
Adresse:
Gothersgade 175, København, 1123

Deltager:

Deltager på:

MLFM Holding ApS
Adresse:
Christiansholmsvej 38, Klampenborg, 2930

Deltager:

Deltager på:

Champost ApS
Adresse:
Gærupvej 11, Snedsted, 7752

Deltager: Henrik Krog Goul

Deltager på: Intro februar 2020
Jonathan Hold 34

Hammerum Stålbyg ApS
Adresse:
Håndværkervej 18, Herning, 7400, Denmark

Deltager: Johan Lind Brunsborg

Deltager på: Intro februar 2020

DAN-ELEMENT A/S
Adresse:
Fabriksvej 12, Skive, 7800, Denmark

Deltager: Jesper Sørensen

Deltager på: Intro november 2021

Alpha Beton A/S
Adresse:
Orionvej 10, Horsens, 8700, Denmark

Deltager: Simon Gabs Pedersen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 32
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S

Anton Knudsen Egtved A/S
Adresse:
Brudesøvej 1, Egtved, 6040

Deltager:

Deltager på:

BF Anlæg ApS
Adresse:
Katmosevej 29, Viborg, 8800

Deltager: Jesper Bach

Deltager på: Intro marts 2022

Leif Pedersens Eftf. ApS
Adresse:
Smedevej 8, Karup, 7470, Denmark

Deltager: Kent Schøler Jacobsen

Deltager på: Intro september 2019
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 34

Huskoncept ApS
Adresse:
Engholm Søpark 7, Herning, 7400

Deltager: Knud Boel Troelsen

Deltager på: Årsseminar Egholm 2019

Svejsehuset A/S
Adresse:
Jens Juuls Vej 15, Viby, 8260

Deltager: Lars Jakobsen

Deltager på: Intro september 2019

Auto Q A/S
Adresse:
Industribuen 2, Hanstholm, 7730

Deltager: Anders Stignæs

Deltager på: Intro november 2018
Jonathan Hold 33

VJTE ApS
Adresse:
Algade 20, Lemvig, 7620

Deltager: Kurt Fiskbæk

Deltager på: Intro maj 2021

Hj Teknik-Maskinservice ApS
Adresse:
Højmarksvej 5, Løsning, 8723

Deltager: Leif Mortensen

Deltager på: Intro februar 2020

Worm ApS
Adresse:
Bakkegårdsvej 2 – 6

Deltager:

Deltager på:

Frontego A/S
Adresse:
Furvej 2, Nykøbing Mors, 7900

Deltager:

Deltager på:

Adival A/S
Adresse:
Stilbjergvej 1A, Billund, 7190

Deltager: Søren Christensen

Deltager på: Årsseminar Egholm 2019

Stenger & Ibsen Construction A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860

Deltager: Jens Bak Ibsen

Deltager på: Case Forløb 2019
Case Forløb 2021
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 16
Silicon Valley 2018

Jysk Elteknik A/S
Adresse:
Winthersmøllevej 3, Thisted, 7700

Deltager: Allan Møller

Deltager på: Intro februar 2019
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 33

KT Erhvervsbyg A/S
Adresse:
Gadbjergvej, Gadbjerg, 7321

Deltager: Per Henriksen

Deltager på: Intro september 2017

E. LAMPE PØLSEGÅRDEN ApS
Adresse:
Lysbjergvej 11, Vojens, 6500

Deltager: René Degerth Tarp

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

DAI A/S
Adresse:
Pantervej 20, Thisted, 7700

Deltager: Helle Schrøder Johansen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 18

JK Pavilloner ApS
Adresse:
Nydamsvej 3, Egtved, 6040

Deltager: Yvonne Kristensen

Deltager på: Intro februar 2019

NDO Supply A/S
Adresse:
Skovbovej 34, Hobro, 9500

Deltager: Louise Højer Mikkelsen

Deltager på: Intro februar 2019

Dansk Stenanlæg ApS
Adresse:
Grønvej 37, Sabro, 8471, Denmark

Deltager: Anders Svendsen

Deltager på: Intro marts 2022
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Al Lift ApS
Adresse:
Transportvej 23, Lemvig, 7620, Denmark

Deltager: Allan Laursen

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Hold 32

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Ingemann Larsen
Adresse:
Østervang 52, Nykøbing Mors, 7900

Deltager:

Deltager på:

Skanroll A/S
Adresse:
Slussi 14

Deltager: Søren Vestergaard Andersen

Deltager på: Intro november 2018

Gmpack ApS
Adresse:
Plastvænget, Hadsund, 9560

Deltager: Christian Thorup Kjærgaard

Deltager på: Jonathan Hold 33
Rusland 2021

Viskum Skov Savværk A/S
Adresse:
Conradsminde 23, Nørager, 9610

Deltager: Kim Thisted

Deltager på: Jonathan Historisk Hold 2018

Lund Maskinfabrik A/S
Adresse:
Lundvej 20, Horsens, 8700

Deltager:

Deltager på:

Midtjydsk Beton- og Ellementfabrik
Adresse:
Vardevej 2, Herning, 7400

Deltager: Jørgen Nielsen

Deltager på: Jonathan Historisk Hold 2018

Krog Iversen & Co. A/S
Adresse:
Glasvænget 3, Vissenbjerg, 5492

Deltager: Henning Iversen

Deltager på: Jonathan Hold 03

O&J Cts A/S
Adresse:
Ørnevej 1, Esbjerg, 6705

Deltager: Bent Tønning

Deltager på: Intro november 2018

Getama A/S
Adresse:
Holmmarkvej 5, Gedsted, 9631

Deltager: Mogens Christensen

Deltager på: Jonathan Hold 02

Deltager:

Deltager på:

Murerfirma Jens Vinderslev A/S
Adresse:
Gørtlervej 6, Struer, 7600

Deltager:

Deltager på:

Technicon ApS
Adresse:
Sjællandsvej 19, Hobro, 9500

Deltager: Jakob Goul Rømsgaard

Deltager på: Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S

Nyborg Huse A/S
Adresse:
Nyborg Huse 6, Vildbjerg, 7480

Deltager: Jørgen Møller Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 14

Medicinkemi Uldum A/S
Adresse:
Uldumvej, Tørring, 7160

Deltager: Knud Aagesen

Deltager på: Jonathan Hold 02

Thy VVS A/S
Adresse:
Tigervej 2, Thisted, 7700

Deltager: Martin Kirstein Mølholdt

Deltager på: Intro maj 2021
Intro november 2018

FJ Byg, Nors ApS
Adresse:
Stationsvej 7, Thisted, 7700

Deltager: Anders Berg Frederiksen

Deltager på: Intro november 2018
Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 33

Deltager: Johnny Nielsen

Deltager på: Jonathan Hold 15

Deltager:

Deltager på:

MTH Biler A/S
Adresse:
Hjortkjærsvej 12, Aars, 9600

Deltager: Kasper Mark Kristensen

Deltager på: Jonathan Hold 33

LSM:STEEL CONSTRUCTION ApS
Adresse:
Fjerritslevvej 5, Løgstør, 9670

Deltager: Dennis Zimmer Rasmussen

Deltager på: Jonathan Hold 33

HME Beton ApS
Adresse:
Virkelyst 24, Herning, 7400

Deltager:

Deltager på:

HM Entreprenør A/S
Adresse:
Orionvej 10, Horsens, 8700

Deltager: Michael Mortensen

Deltager på: Intro juni 2018

Deltager: Knud Tage Kristensen

Deltager på: Jonathan Hold 15

B & V Kristensen A/S
Adresse:
Holstebrovej 11 A, Ringkøbing, 6950, Denmark

Deltager: Kenneth Kristensen

Deltager på:

Thomas Nørgård ApS
Adresse:
Morsøvej 12, Viborg, 8800

Deltager: Thomas Nørgård

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Thors Design ApS
Adresse:
Møltrupvej 29, Vildbjerg, 7480

Deltager: Carsten Leon Bakkestrøm Thor

Deltager på: Dublin 2019
Jonathan Hold 31
Rusland 2021

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Meditec Plaststøbning A/S
Adresse:
Fabriksvej 17 C, Fredensborg, 3000, Denmark

Deltager: Thomas Bo Iversen

Deltager på: Intro november 2021
Jonathan Hold 31
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S
Rusland 2021

Chr. Johannsen A/S
Adresse:
Kometvej 26, Rødekro, 6230

Deltager: Ruben Andresen

Deltager på: Intro maj 2021
Jonathan Hold 34

Inelco Grinders A/S
Adresse:
Industrivej 3, Fjerritslev, 9690

Deltager: Anders Thy

Deltager på: Årsseminar Egholm 2019
August 2020
Jonathan Hold 31

Lundsby Biogas A/S
Adresse:
Niels Pedersens Alle 2, Tjele, 8830

Deltager: Gert Rosenqvist

Deltager på: August 2020
Jonathan Hold 31

Deltager:

Deltager på:

Deltager: Lars Melchior Sørensen

Deltager på: Intro juni 2018

Deltager:

Deltager på:

Dancop A/S
Adresse:
Banegraven 6, Slangerup, 3550

Deltager: Christian Poulsen

Deltager på: Nøglemedarbejdere Hold 17

Jens Jensen Murer- og Entreprenør A/S
Adresse:
Niels Ebbesens Vej 11, Holstebro, 7500

Deltager: Jan Bodilsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31
Rusland 2021
Jonathan Erhvervsinvest

John Drejer A/S
Adresse:
Alsikevej 10, Randers, 8920

Deltager: Jeppe Drejer

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31

Give Steel A/S
Adresse:
Sjællandsvej 14, Brande, 7330

Deltager: Teil Bechmann Pedersen

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Hold 31
Rusland 2021

Grotrian A/S
Adresse:
Østergade 2, Aars, 9600

Deltager: Jan Søgaard

Deltager på: Jonathan Hold 31

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Pinholt Metal Working A/S
Adresse:
Hjortevej 2a, Skive, 7800

Deltager: Poul Pinholt Jespersen

Deltager på: Jonathan Hold 31

Christians Anlæg A/S
Adresse:
Hedehusvej 12, Silkeborg, 8600, Denmark

Deltager: Christian Bjørn Brendstrup

Deltager på: Jonathan Hold 32
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S

Kyndestoft Maskinfabrik ApS
Adresse:
Vesterled 38A, Vinderup, 7830

Deltager: Daniel Holm Hedegaard

Deltager på: Jonathan Hold 31

Deltager: Thomas Rune Olesen

Deltager på: Intro januar 2018

P. Rømer Glas A/S
Adresse:
Lundholmvej 43, Holstebro, 7500

Deltager: Jens Otto Damborg

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Deltager:

Deltager på:

AB Electric A/S
Adresse:
Birkedam 10 L, Kolding, 6000, Denmark

Deltager: Rune Wagnersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 31

Esscano Power A/S
Adresse:
Tempovej 42, Ballerup, 2750

Deltager: Kim Axel Bovien

Deltager på: Jonathan Hold 24

El-Firmaet Olesen & Jensen A/S
Adresse:
Ørnevej 1, Esbjerg, 6705

Deltager: Claus Boel

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Deltager: Karsten Lukassen

Deltager på: Jonathan Hold 24

Deltager: Torben Knudsen

Deltager på: Jonathan Hold 24

Henrik Møller
Adresse:
Lysbjergvej 1, Vojens, 6500

Deltager:

Deltager på:

Deltager: Line Isaksen

Deltager på: Intro januar 2018

Norlyk ApS
Adresse:
Trehøjevej 29, Grindsted, 7200

Deltager: Lars Møller Larsen

Deltager på: Jonathan Hold 19

Rederiet Høj A/S
Adresse:
Jens Hjernøes Vej 22, Horsens, 8700

Deltager: Søren Høj

Deltager på: Jonathan Hold 19

Jan Knudsen ApS
Adresse:
Bakkealle 7, Hornsyld, 8783

Deltager: Jan Juul Knudsen

Deltager på: Jonathan Hold 19

Anpartsselskabet Betterfelt.com
Adresse:
Karlsbergvej 85, Randers, 8940

Deltager: Thomas Glerup Kristensen

Deltager på: Jonathan Hold 19

Deltager: Jan Bo Strates

Deltager på: Jonathan Hold 19

DFI-gruppen A/S
Adresse:
Sverigesvej 8, Vildbjerg, 7480

Deltager: Jens Erik Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 19

Deltager: Ole Skov Mortensen

Deltager på: Jonathan Årskonference 2018

JWL A/S
Adresse:
Teknikervej 4, Hedensted, 8722

Deltager: Niels Kristian Lund

Deltager på: Case Forløb 2019

Dan-Hill-Plast A/S
Adresse:
Hornsyld Industrivej 37, Hornsyld, 8783

Deltager: Peder Madsen

Deltager på: Jonathan Hold 18

Mariendal El-Teknik A/S
Adresse:
Gasværksvej 44, Aalborg, 9000

Deltager: Keld Stenbro Ramlov

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Hammerum Stainless A/S
Adresse:
Dunsbjergvej 20

Deltager: Jens Aage Christensen

Deltager på: Jonathan Hold 18

My Home A/S
Adresse:
Nikkelvej 4, Randers, 8940

Deltager:

Deltager på:

Anderberg Klima A/S
Adresse:
Teglværksvej 8B, Slagelse, 4200

Deltager: John Anderberg

Deltager på: Jonathan Hold 19

Dani-Tech A/S
Adresse:
Bredholm 4, Haderslev, 6100

Deltager: Arne Iversen

Deltager på: Jonathan Hold 19

Skadeservice Danmark A/S
Adresse:
Østre Gjesingvej 3, Esbjerg, 6715

Deltager:

Deltager på:

O. M. Holding
Adresse:
Søborgvej 2, Horsens, 8700

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Rounborgs Grafiske Hus ApS
Adresse:
Rasmus Færchs Vej 19, Holstebro, 7500

Deltager: Jens Rounborg

Deltager på: Jonathan Hold 17

Jysk Kursuscenter ApS
Adresse:
Gravenstenvej 29, Aalborg, 9000

Deltager: Dorte Saugstrup

Deltager på: Jonathan Hold 17

Burchardt A/S
Adresse:
Ndr. Ringgade 74, Slagelse, 4200

Deltager: Hans-Jørn Andersen

Deltager på: Jonathan Hold 17

Sophus Fuglsang
Adresse:
Ribe Landevej 12, Haderslev, 6100

Deltager:

Deltager på:

Deltager: Kaj Løkke Leth

Deltager på: Jonathan Hold 16

Tvis Vognmandsforretning A/S
Adresse:
Kronborgvej 11, Aulum, 7490

Deltager: Ove Nordskov

Deltager på: Jonathan Hold 16

Ole Ibsen A/S
Adresse:
Nørregade 73, Spøttrup, 7860

Deltager: Jens S. Jepsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33
Jonathan Hold 32

Balling El A/S
Adresse:
Nørregade 8, Spøttrup, 7860

Deltager: Valdemar Knudsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Morsø Stålbyg ApS
Adresse:
Industrivej 32, Nykøbing Mors, 7900

Deltager: Claus N. Kristensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Frifeldt ApS
Adresse:
Jens Chr Nielsensvej 1, Vildbjerg, 7480, Denmark

Deltager: Flemming Skov Nielsen

Deltager på: Jonathan Hold 15
Jonathan Seminar Fårup Betonindustri A/S

He-Va ApS
Adresse:
N A Christensensvej 34, Nykøbing Mors, 7900

Deltager: Heine Christiansen

Deltager på: Intro maj 2021

R.A.P. Invest ApS
Adresse:
Rønne Allé 78B, Silkeborg, 8600

Deltager: Peter Rudbeck

Deltager på: Jonathan Hold 15

Deltager:

Deltager på:

Rilesa Maskinværksted Ribe ApS
Adresse:
Ørstedsvej 26, Ribe, 6760

Deltager: Søren Andersen

Deltager på: Jonathan Hold 16

Lem Beslagfabrik A/S
Adresse:
Nylandsvej 11, Lem, 6940

Deltager: Peter Lambæk

Deltager på: Jonathan Hold 16

Jørgen Friis Poulsen A/S
Adresse:
Mads Eg Damgaards Vej 50, Herning, 7400

Deltager: Jesper Friis Poulsen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Ravnsgaard Smede- & Maskinværksted A/S
Adresse:
Teglvænget 123D, Herning, 7400

Deltager: Jesper Ravnsgaard Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 16

Deltager: Bent Jensen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

PVH Finer A/S
Adresse:
Industrivej 53, Ribe, 6760

Deltager: Per Vesterby Hansen

Deltager på: Jonathan Hold 15

Kallesoe Machinery A/S
Adresse:
Bredgade 115, Lem, 6940

Deltager: Bruno Kallesøe

Deltager på: Jonathan Hold 15

Lissau A/S
Adresse:
Bakken 4, Vejle, 7120

Deltager: Thomas Lissau

Deltager på: Ledergruppe Seminarer

Deltager:

Deltager på:

Gudnason Granit ApS
Adresse:
Industrivej 2, Give, 7323

Deltager: Lars Gudnason

Deltager på: Jonathan Hold 15

Deltager:

Deltager på:

Flowtech A/S
Adresse:
Erhvervsvej 2 C, Them, 8653

Deltager: Steffen Glerup

Deltager på: Intro september 2019
Jonathan Hold 33

Dansupport A/S
Adresse:
Agerhatten 5, Odense, 5220

Deltager: Palle Christensen

Deltager på: Jonathan Hold 13

HD Design A/S
Adresse:
Bornholmsvej 2, Løgstør, 9670

Deltager: Hans Jørgen Dalum

Deltager på: Jonathan Hold 14

IPW Systems A/S
Adresse:
Olaf Ryes Gade 7R, Kolding, 6000

Deltager: Jan H. Andersen

Deltager på: Jonathan Hold 14

Blue Wave A/S
Adresse:
H. C. Ørsteds Vej 2, Haderslev, 6100

Deltager: Michael Hasbo

Deltager på: Jonathan Hold 15

Deltager:

Deltager på:

Alfred Nielsen A/S
Adresse:
Schnohrsvej 40, Rudkøbing, 5900

Deltager: Fritz Feodor Nielsen

Deltager på: Jonathan Hold 13

Emils Catering A/S
Adresse:
Vejleåvej 13, Ishøj, 2635

Deltager: Lars Pedersen

Deltager på: Jonathan Hold 13

Deltager: Per Bo Andersen

Deltager på: Jonathan Hold 13

Bast & Co. A/S
Adresse:
Porschevej 2, Vejle, 7100

Deltager: Helge Bast

Deltager på: Jonathan Hold 13

Villy Bruun A/S
Adresse:
Elsøvej 214, Nykøbing Mors, 7900

Deltager: Villy Bruun

Deltager på: Jonathan Hold 13

S.D. Kjærsgaard A/S
Adresse:
Nibevej 335, Aalborg, 9200

Deltager: Palle Kjærsgaard

Deltager på: Jonathan Hold 13

Deltager: Ole Andersen

Deltager på: Jonathan Hold 13

El-Basserne A/S
Adresse:
Fabriksvej 5, Helsingør, 3000

Deltager: Søren Gert Larsen

Deltager på: Jonathan Hold 13

Brandboard ApS
Adresse:
Lumbyvej 65, Odense, 5000

Deltager: Torben Nim

Deltager på: Jonathan Hold 13

Byggefirmaet Dalbjerg ApS
Adresse:
Sundsvej, Sunds

Deltager: Niels Dalbjerg

Deltager på: Jonathan Hold 12

Unitar A/S
Adresse:
Herningvej, Herning, 7400

Deltager: Arne Lassen

Deltager på: Jonathan Hold 12

N.P Johnsens Fyrværkerifabrik
Adresse:
Koldingvej

Deltager: Lars Johnsen

Deltager på: Jonathan Hold 12

Contech Automatik ApS
Adresse:
Aarhusvej 38, Nykøbing Falster, 4800

Deltager: Bjarne Schulz

Deltager på: Jonathan Hold 13

Hvenegaard & Jens Bo Landinspektører A/S
Adresse:
Rugårdsvej 55, Odense, 5000

Deltager: Søren Lunde

Deltager på: Jonathan Hold 13

Hi-Fix A/S
Adresse:
Stenagervej 5, Østbirk, 8752

Deltager: Finn B. Larsen

Deltager på: Jonathan Hold 12

FH Elevator A/S
Adresse:
Sverigesvej, Horsens, 8700

Deltager: Ove Madsen

Deltager på: Jonathan Hold 12

Grafisk Trykcenter A/S
Adresse:
Niels Lambertsens Vej, Esbjerg, 6705

Deltager: Bjørn Maigaard

Deltager på: Jonathan Hold 12

KB Holding af 11.6.1996 ApS
Adresse:
Horsbjergvej 5, Give, 7323

Deltager:

Deltager på:

Dan-Rens A/S
Adresse:
Hvillumsvej 9, Herning, 7400

Deltager: Finn Dalgaard Sørensen

Deltager på: Jonathan Hold 12

Ehrno Flexible A/S
Adresse:
Industrivej Nord 5, Herning, 7400

Deltager: Ole Østergaard

Deltager på: Jonathan Hold 12

Atom Furniture ApS
Adresse:
Nørregade 53, Vemb, 7570

Deltager: Norbert Ravnsbæk

Deltager på: Jonathan Hold 12

CSK Stålindustri A/S
Adresse:
Søndre Thorstedvej 1, Thisted, 7700

Deltager: Peter Heuer Andersen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

LHG 1 A/S
Adresse:
Østergade 2, Aars, 9600

Deltager:

Deltager på:

Kolding Trykcenter
Adresse:
Koldinghus, Kolding, 6000

Deltager: Gert Gerken

Deltager på: Jonathan Hold 11

Syrengården A/S
Adresse:
Kertemindevej 250, Odense, 5240

Deltager: Hanne Rasmussen

Deltager på: Jonathan Hold 11

Thyssen Stål A/S
Adresse:
Klostervej 3, Skærbæk, 6780

Deltager: Hans-Jørn Thyssen

Deltager på: Jonathan Hold 11

Uffe Sass-Petersen Maskinfabrik A/S
Adresse:
Cypresvej, Klovborg, 8765

Deltager: Uffe Sass-Petersen

Deltager på: Jonathan Hold 11

Jens Møller Products ApS
Adresse:
Hi-Park 411, Herning, 7400

Deltager: Jens Møller

Deltager på: Jonathan Hold 11

Porsholdt-Andreasen A/S
Adresse:
Ladelundvej 78, Brørup, 6650

Deltager: Ove Porsholdt Andreasen

Deltager på: Jonathan Hold 12

Lika-New Line A/S
Adresse:
Niels P Thomsens Vej 3, Holstebro, 7500

Deltager: Kaj Mørk

Deltager på: Jonathan Hold 10

Ledkon A/S
Adresse:
Ellegårdvej 8, Sønderborg, 6400

Deltager: Mogens Nissen

Deltager på: Jonathan Hold 11

Høier og Vendelbo Holding A/S
Adresse:
Spurvevænget 7, Sønderborg, 6400

Deltager: Frede Vendelbo Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 11

Aage Østergaard Holding A/S
Adresse:
Hesthøjvej 16, Roslev, 7870

Deltager: Henrik Østergaard

Deltager på: Jonathan Hold 10

Belki Teknik
Adresse:
Fårupvej 19, Rødkærsbro, 8840

Deltager: Ivan Skjellerup

Deltager på: Jonathan Hold 10

Sander Blokhus ApS
Adresse:
Klitvejen 5, Blokhus, 9492

Deltager: Susanne Sander

Deltager på: Jonathan Hold 10

Thyborøn Skibs- & Motor A/S
Adresse:
Beddingsvej 5, Thyborøn, 7680

Deltager: Ole Chr. Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 10

PBJ Designhouse ApS
Adresse:
Skovvænget 2, Spøttrup, 7860

Deltager: Morten Svendsen

Deltager på: Case Forløb 2017
Case Forløb 2019
Dublin 2019
Jonathan Hold 10
Rusland 2021

VVS Mester Lemvig-Thyborøn ApS
Adresse:
Tvedvej 2, Lemvig, 7620

Deltager: Per Kjeldahl

Deltager på: Jonathan Hold 10

J.C. Løkkes Maskinfabrik A/S
Adresse:
Brørupvænget 18, Bøvlingbjerg, 7650

Deltager: Frits Günther Løkke

Deltager på: Jonathan Hold 10

Deltager: Erik L. Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 10

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Dan-Iso A/S
Adresse:
Løgstørvej 146, Aars, 9600

Deltager: Ebba Pedersen

Deltager på: Jonathan Hold 09

Deltager:

Deltager på:

Outrup Vinduer & Døre A/S
Adresse:
Outrupstræde 31, Nykøbing Mors, 7900

Deltager:

Deltager på:

Culina ApS
Adresse:
Åbyvej 115B, Aarhus, 8230

Deltager:

Deltager på:

Danish Toplight ApS
Adresse:
Aggersundvej 14, Aars, 9600

Deltager:

Deltager på:

K.A. Fjedre ApS
Adresse:
Jellingvej 16, Svenstrup J, 9230

Deltager:

Deltager på:

Brønderslev Modelsnedkeri ApS
Adresse:
Maltvej 11-13, Brønderslev, 9700

Deltager:

Deltager på:

Mekanord 2009 A/S
Adresse:
Sandholm 7, Frederikshavn, 9900

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Newline A/S
Adresse:
Niels P Thomsens Vej 3, Holstebro, 7500

Deltager: Helge Petersen

Deltager på: Jonathan Hold 08

Deltager: Lis Sørensen

Deltager på: Jonathan Hold 08

Deltager:

Deltager på:

Lars Peder Løkke
Adresse:
Søhusvej 42, Bækmarksbro, 7660

Deltager:

Deltager på:

Deltager: Ole Jørgensen

Deltager på: Jonathan Hold 07

East Metal Trade ApS
Adresse:
Bavnehøjvej 12, Esbjerg, 6700

Deltager:

Deltager på:

Nettoline A/S
Adresse:
Tvedvej 3, Aulum, 7490

Deltager: Villy Jæger

Deltager på: Jonathan Historisk Hold 2018

Tommerup Elektronik A/S
Adresse:
Gyvelvænget 2, Tommerup, 5690

Deltager: Hans Petersen

Deltager på: Jonathan Hold 07

Gaia Wood Holding A/S
Adresse:
Langvadbjergvej 5, Herning, 7400

Deltager: John Asmussen

Deltager på: Jonathan Hold 07

Spectre A/S
Adresse:
Orionvej 1, Ikast, 7430

Deltager: Evald S. Klausen

Deltager på: Jonathan Hold 07

Anker ApS
Adresse:
Jernbanegade 8, Roslev, 7870

Deltager:

Deltager på:

Steen Thygesen A/S
Adresse:
Storhøjvej 11, Skanderborg, 8660

Deltager: Steen Tygesen

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe – Opbakning

Cortex Technology ApS
Adresse:
Smedevænget 10, Hadsund, 9560

Deltager: Flemming Christensen

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe – Opbakning

Deltager:

Deltager på:

Bogballe A/S
Adresse:
Bøgballevej 78, Uldum, 7171

Deltager: Nils Jørn Laursen

Deltager på: Jonathan Erhvervsinvest
Jonathan Hold 07
Jonathan Ulandsgruppe – Opbakning

International Bag Industry A/S
Adresse:
Strandelhjørn Bygade 15, Vojens, 6500

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

N.C. Jensen Maskinfabrik
Adresse:
Sønder Vilstrup Bygade 33, Haderslev, 6100

Deltager: Ole Jensen

Deltager på: Jonathan Hold 07

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Plovfabrikken Bovlund A/S
Adresse:
Bovlund Bjergvej 20, Branderup, 6535

Deltager: Kirsten Wilkens

Deltager på: Jonathan Hold 05

Deltager:

Deltager på:

Neltec Denmark A/S
Adresse:
Egegårdsvej 2, Bevtoft, 6541

Deltager: Bjarne Nielsen

Deltager på: Jonathan Hold 05

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Deltager:

Deltager på:

Vizuel ApS
Adresse:
Ramsherred 27, Aabenraa, 6200

Deltager:

Deltager på:

Gellett Handel og Finans
Adresse:
Bylderup-Bov Bygade 21B, Bylderup-Bov, 6372

Deltager:

Deltager på:

OJ Electronics A/S
Adresse:
Stenager 13B, Sønderborg, 6400

Deltager:

Deltager på:

M. Schack Engel A/S
Adresse:
Højervej 16, Højer, 6280

Deltager: John Engel

Deltager på: Jonathan Hold 05

K. Silberg Møbler ApS
Adresse:
Præstevænget 5, Højer, 6280

Deltager: Kristian Silberg

Deltager på: Jonathan Hold 05

Marsk Møbler A/S
Adresse:
A R Kjærbysvej 1, Højer, 6280

Deltager:

Deltager på:

Mølleformen
Adresse:
Ravsted Hovedgade 32, Bylderup-Bov, 6372

Deltager:

Deltager på:

Ledon A/S
Adresse:
Vestergade 25, Gram, 6510

Deltager: Tom Donbæk

Deltager på: Jonathan Hold 05

Dinesen Floors A/S
Adresse:
Klovtoftvej 2, Rødding, 6630

Deltager: Thomas Dinesen

Deltager på: Jonathan Fagentreprenører Hold 1 – 33

Findahls Møbelfabrik A/S
Adresse:
Tøndervej 53, Skærbæk, 6780

Deltager: Orla Findahl

Deltager på: Jonathan Ulandsgruppe – Opbakning

Reiner Larsen Maskinfabrik A/S
Adresse:
Galgestrømvej 3B, Tønder, 6270

Deltager: Reiner Larsen

Deltager på: Jonathan Hold 05

Okholm Lighting A/S
Adresse:
Fabriksvej 21, Tønder, 6270

Deltager: Robert Okholm

Deltager på: Jonathan Hold 05

Scan-Visan Danmark A/S
Adresse:
Sletterødvej 43, Aarup, 5560

Deltager: Steen Kleist

Deltager på: Jonathan Hold 03

Deltager:

Deltager på:

Vangard Sportswear A/S
Adresse:
Navervej 12, Sunds, 7451